Personální marketing

Tvoříme efektivní náborové kampaně pro získání nových zaměstnanců. Pomůžeme vám vyřešit aktuální personální podstav, nebo zajistíme dlouhodobý přísun nových pracovních sil. Využíváme reklamní nástroje Google Ads a Sklik pro cílenou inzerci.

Jak spolupracujeme při náborových kampaních

Probereme požadavky

Zjistíme, jaké jsou vaše aktuální požadavky, jaké pozice potřebujete obsadit a v jakém časové horizontu. Řekneme si, zda je pro Vás využití našich služeb vhodné.

Navrhneme strategii

Na základě získaných informací navrhneme vhodnou strategii. Představíme strukturu kampaní, předpokládaný rozpočet, délku trvání kampaní a metriky, které budeme měřit.

Připravíme kampaně

Připravíme reklamní účty, vytvoříme kampaně ve smluveném rozsahu, napíšeme reklamní texty, zpracujeme bannery, definujeme publika a cílení, nastavíme cíle pro měření.

Zajistíme měření

Připravíme technické podklady pro měření. Měřící kódy je potřeba vložit na web. Případně implementovat Google tag manager. Komunikaci s vaším IT vyřídíme.

Optimalizujeme výkon

Probíhající kampaně jsou zdroje informací. Na základě zpětné vazby a průběžných výsledků kampaní dokážeme efektivně pracovat s rozpočty a nabídkou pro maximalizaci výkonu.

Vyhodnotíme výsledky

V pravidelném měsíčním reportu, nebo po proběhlé kampani vyhodnotíme výsledky a konzultujeme s vámi další postup. Cílem je řídit inzerci s ohledem na reálný výkon.

Stavíme na zkušenostech a přesných datech

Tvoříme transparentní účty, plníme dohodnuté termíny a posíláme srozumitelné reporty.
Přizpůsobujeme komunikaci a spolupráci vašim potřebám.

Odbornost

V oblasti online marketingu držíme krok. Využíváme osvědčené nástroje a postupy. Jsme certifikovaná agentura Google a také certifikovná agentura Sklik.

Zkušenosti

Online marketing je naše práce. Za 10 let nám prošli rukama desítky klientů a vytvořili jsme nespočet makretingových kampaní. Víme, jak vás efektivně propagovat na internetu.

Přesná data

Základem online marketingu a kvalitní spolupráce jsou přesná data. Pomůžeme vám nastavit měření, Vytváříme transparentní účty a všechny výsledky kampaní lze snadno ověřit.

“Kampaň je velmi úspěšná. Vždy je vidět, že když se spustí, zájemců je více. Nastoupí cca 20 % uchazečů, což je za mě dobrá úspěšnost.”

Bc. Kateřina Hýblová | BALSAC Papermill
Vedoucí personálního oddělení

“Rychlé a efektivní řešení pro nábor zaměstnanců. Oceňuji zejména kvalitu uchazečů ve srování s pracovními portály.”

Ing. Michal Jurečka | FLOW SYSTEM
Jednatel společnosti

Komu jsme již pomohli s náborem zaměstnanců

Kolik stojí náborová kampaň

Práce na každém projektu je vždy individuální a vychází z cenové nabídky.  Ceny zde jsou orientační.
Grafické práce, tvorba obsahu a další související aktivity dle dohody.

Konzultace

Základní hodinová sazba. Konzultace stávajících marketingových aktivit, revize reklamních účtů, analýza kampaní a jiné jednorázové aktivity.

1 200 Kč / hod

Realizace kampaní

Realizace kampaní v rozsahu, který je popsaný v úvodu. Kompletní zpracování od úvodní analýzy po spuštění kampaně a měření.

35 000 Kč

Správa kampaní

V případě dlouhodobých kampaní, u kterých má smysl optimalizovat výkon na základě dat, zajišťujeme správu těchto kampaní.

5 000 Kč / měs

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Probereme možnosti?

Ing. Petr Kotvan
+420 603 215 816
info@onlineage.cz

Sídlíme v Šumperku. Specializujeme se na Olomoucký a Moravskoslezský kraj. Přijedeme kamkoliv.

google_partner
sklik_partner

Kontaktní formulář

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních dat.